Menu Zamknij

Festiwal Jurajski

Festiwal Jurajski
Sobota 24.08.2024, Zamek Olsztyn k/Częstochowy
Paluch, O.S.T.R., Vito Bambino, Sarius, Mikser, Gooral, OG OK, DJ ENIX, TTT  i inn​i

Nadchodzi niezwykłe wydarzenie, które poruszy serca zarówno miłośników rapu, jak i pasjonatów historii – Festiwal Jurajski Rap Jura 2024. W sobotę, 24 sierpnia, czeka nas dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Sceną dla tego wyjątkowego wydarzenia będzie malowniczy zamek w Olsztynie koło Częstochowy, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnymi brzmieniami muzyki.

Festiwal Rap Jura to unikalna przestrzeń, gdzie polska historia i kultura hip-hopowa splatają się w jedno, tworząc niezapomnianą atmosferę. Otoczenie zamku w Olsztynie, który był świadkiem wielu ważnych wydarzeń, dodaje głębi i kontekstu muzycznym występom, przypominając, że każda epoka ma swoje niepowtarzalne głosy. To właśnie tu, wśród historycznych murów, współczesne brzmienia nabierają nowego znaczenia, tworząc pomost między przeszłością a teraźniejszością.

Festiwal Jurajski

Rap Jura 2024 to więcej niż festiwal – to spotkanie z historią w tle muzycznej rewolucji. Jeśli pragniesz przeżyć niezapomniane chwile, otoczone pięknem natury i dziedzictwem kulturowym, przybywaj do Olsztyna. Bądź częścią wydarzenia, które już teraz zapowiada się jako jedna z najważniejszych muzycznych imprez roku. To niepowtarzalna okazja, aby połączyć miłość do muzyki z fascynacją historią, uczestnicząc w wydarzeniu, które łączy pokolenia i różnorodne pasje.

W malowniczym otoczeniu zamku w Olsztynie, gdzie historia pisana była na przestrzeni wieków, artyści sceny rapowej przeniosą nas w świat dźwięków, rytmów i słów, które odzwierciedlają współczesne problemy i marzenia. To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów – muzyka, historia i piękno przyrody w jednym. Przyjedź do Olsztyna i bądź świadkiem tego wyjątkowego wydarzenia. Czekamy na Ciebie, by wspólnie świętować i tworzyć historię.